Jste zde

Okresní přebor - ženy 2013/14

Tabulka po .kole

    zápasů 3:0(1) 3:2 2:3 (1)0:3 sety body
.  Jiskra Heřmanův Městec 14 9 2 1 2 37:14 32
.  ŠSK GJR Chrudim-juniorky 8 5 0 2 1 19:12 17
. Sokol Chrudim-Bramac "B" 8 3 0 0 5 10:15 9
. Sokol Nasavrky "B" 8 0 0 0 8 1:24 0
. Sokol Zaječice 8 4 1 0 3 17:13 14
Výsledky prosím hlaste SMS na telefon 603 569 605 nebo na e-mail lubos@jenicek.net - děkuji

Rozlosování  -  podzim 2013
1. kolo 01.09.2013 Zaječice - So Chrudim (Šantrůček) 3 : 0  a  3 : 0 
  H.Městec - Nasavrky (Dědič) 3 : 0  a  3 : 0
2. kolo 08.09.2013 So Chrudim - H.Městec (Císař) 0 : 3  a  0 : 3
  GJR Chrudim - Zaječice (Zíma) 3 : 1  a  3 : 1
3. kolo 15.09.2013 Nasavrky - So Chrudim (Zíma) 0 : 3  a  0 : 3
  H.Městec - GJR Chrudim (Dědič) 3 : 0  a  3 : 2
4. kolo 22.09.2013 GJR Chrudim - Nasavrky (Havlisová) 3 : 0  a  3 : 0
  Zaječice - H.Městec (Říha) 3 : 2  a  3 : 1
5. kolo 29.09.2013 Nasavrky - Zaječice (Kociánová)  :   a   :
  So Chrudim - GJR Chrudim (Musil)  :   a   :

Rozlosování  -  jaro 2014

6. kolo 11.05.2014 So Chrudim - Zaječice (Zíma) 3 : 0  a  1 : 3
  Nasavrky - H.Městec (Dědič) 0 : 3  a  1 : 3
7. kolo 18.05.2014 H.Městec - So Chrudim (Císeř)

3 : 0  a  3 : 0

  Zaječice - GJR Chrudim (Havlisová)  :   a   :
8. kolo 25.05.2014 So Chrudim - Nasavrky (Truhelka)  :   a   :
  GJR Chrudim - H.Městec (Pavlíček) 2 : 3  a  3 : 1
9. kolo 01.06.2014 Nasavrky - GJR Chrudim (Říha)  :   a   :
  H.Městec - Zaječice (Dědič)  :   a   :
10. kolo 08.06.2014 Zaječice - Nasavrky (Šantrůček)  :   a   :
  GJR Chrudim - So Chrudim (Zíma)   :   a   :
                                                                                                                                                                                                                      

Hrací den :              NEDĚLE  

Hrací systém :         hrají se vždy 2 utkání v jeden hrací den                                                                                                                                        

Začátky utkání :      1.utkání           -      10:00 hod
                               2.utkání           -      po 30min. přestávce, pokud se družstva nedohodnou jinak

                            

 

Přebor: