Jste zde

Okresní přebor - ženy 2012/13

Tabulka po .kole

    zápasů 3:0(1) 3:2 2:3 (1)0:3 sety body
.  Jiskra Heřmanův Městec 16 13 1 0 2 43:10 41
.  ŠSK GJR Chrudim-juniorky 14 9 0 0 5 28:16 27
. Sokol Chrudim-Bramac "B" 14 4 2 0 8 19:29 16
. Sokol Nasavrky "B" 14 0 0 1 13 2:42 1
. Sokol Zaječice 14 7 0 2 5 28:23 23
Výsledky prosím hlaste SMS na telefon 603 569 605 nebo na e-mail lubos@jenicek.net - děkuji

Rozlosování  -  podzim 2012
1. kolo 02.09.2012 So Chrudim - Zaječice (Mikanová) 3 : 2  a  3 : 1 
  Nasavrky - H.Městec (Šantrůček) 0 : 3  a  0 : 3
2. kolo 09.09.2012 H.Městec - So Chrudim (Dědič) 3 : 0  a  3 : 0
  Zaječice - GJR Chrudim (Šantrůček) 3 : 0  a  3 : 0
3. kolo 16.09.2012 So Chrudim - Nasavrky (Kociánová) 3 : 0  a  3 : 0
  GJR Chrudim - H.Městec (Zíma) 1 : 3  a  0 : 3
4. kolo 23.09.2012 Nasavrky - GJR Chrudim (Říha) 0 : 3  a  0 : 3
  H.Městec - Zaječice (Dědič)  3 : 1  a  3 : 2
5. kolo 30.09.2012 Zaječice - Nasavrky (Zíma) 3 : 0  a  3 : 0
  GJR Chrudim - So Chrudim (Musil) 3 : 0  a  3 : 0

Rozlosování  -  jaro 2013

6. kolo 05.05.2013 Zaječice - So Chrudim (Zíma) 3 : 0  a  3 : 1
  H.Městec - Nasavrky (Dědič) 3 : 0  a  3 : 0
7. kolo 12.05.2013 So Chrudim - H.Městec (Kociánová) 0 : 3  a  0 : 3
  GJR Chrudim - Zaječice (Musil) 3 : 1  a  3 : 0
8. kolo 19.05.2013 Nasavrky - So Chrudim (Šantrůček) 0 : 3  a  2 : 3
  H.Městec - GJR Chrudim (Dědič) 3 : 0  a  0 : 3
9. kolo 26.05.2013 GJR Chrudim - Nasavrky (Kociánová) 3 : 0  a  3 : 0
  Zaječice - H.Městec (Říha) 3 : 1  a  0 : 3
10. kolo 02.06.2013 Nasavrky - Zaječice (Zíma)  :   a   :
  So Chrudim - GJR Chrudim (Šantrůček)   :   a   :

                                                                                                                                                                                                                      

Hrací den :              NEDĚLE  

Hrací systém :         hrají se vždy 2 utkání v jeden hrací den                                                                                                                                        

Začátky utkání :      1.utkání           -      10:00 hod
                               2.utkání           -      po 30min. přestávce, pokud se družstva nedohodnou jinak

                            

 

Přebor: