Jste zde

Okresní přebor - ženy 2010/11

Tabulka konečná

1. Sokol Chrudim-Bramac 16
16
0
48:7
32
2. Jiskra Heřmanův Městec 16
10
6
32:25
26
3. ŠSK GJR Chrudim-juniorky
16
7
9
23:30
23
4. Spartak Slatiňany-juniorky 16
4
12
25:35
20
5. Sokol Nasavrky "B"
16
3
13
12:40
19
Výsledky prosím hlaste SMS na telefon 603 569 605 nebo na e-mail lubos@jenicek.net - děkuji

Rozlosování  -  podzim 2010
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
1.kolo      -      05.09.    -         Slatiňany           -   So Chrudim                 Venzarová                    2:3  a  0:3                  
                                              H.Městec           -   Nasavrky                     Dědič                           0:3  a  3:1                                                 
                                                                                                                            
2.kolo      -      12.09.    -         So Chrudim       -   H.Městec                     Mikanová                      3:0  a  3:0                         
                      10.10.    -        GJR Chrudim      -   Slatiňany                    Šantrůček                     3:1  a  3:0                                                
                                                                                                                                                                                  
3.kolo      -      19.09.    -        H.Městec            -   GJR Chrudim                Truhelka                      3:0  a  3:0                                                                                                              Nasavrky            -   So Chrudim                 Kociánová                    0:3  a  0:3
                                                                                              
4.kolo      -      26.09.    -        GJR Chrudim       -   Nasavrky                     Říha                            3:0  a  3:1
                                             Slatiňany            -   H.Městec                     Mikanová                     2:3  a  2:3
                                                                                                                                                                                                                                             
5.kolo      -      03.10.    -        Nasavrky            -   Slatiňany                     Šantrůček                    0:3  a 0:3                                                                        
                                             So Chrudim        -   GJR Chrudim                Venzarová                   3:0  a  3:1


Rozlosování  -  jaro 2011
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
6.kolo      -      08.05.    -        So Chrudim        -  Slatiňany                    Kociánová                      3:1  a  3:2                
                                             Nasavrky            -  H.Městec                    Venzarová                     1:3  a  0:3                                                         
                                                                                                                            
7.kolo      -      15.05.    -        H.Městec            -  So Chrudim                Dědič                             0:3  a  1:3                    
                                             Slatiňany            -  GJR Chrudim              Kociánová                      1:3  a  3:1                                              
                                                                                                                                                                                 
8.kolo      -      12.06.   -          GJR Chrudim      -  H.Městec                   Havlisová                        0:3  a 0:3
                      22.05.              So Chrudim        -  Nasavrky                   Říha                               3:0  a  3:0
                                                                                                             
9.kolo      -      29.05.    -         Nasavrky           -  GJR Chrudim             Venzarová                       0:3  a  0:3      
                                             H.Městec            -  Slatiňany                  Císař                               3:1  a  1:3                                                                                                                                                                                                                                                     
10.kolo    -      05.06.    -          Slatiňany          -  Nasavrky                  Mikanová                         1:3  a  0:3                                                                         
                                              GJR Chrudim     -  So Chrudim               Šantrůřek                        0:3  a  0:3
      

Hrací den :              NEDĚLE                                                                                                                                                                                                                                                

Hrací systém :         hrají se vždy 2 utkání v jeden hrací den                                                                                                                                        

Začátky utkání :      1.utkání           -      10:00hod                                                 

                              2.utkání           -      po 30min. přestávce, pokud se družstva nedohodnou jinak

                            
Přebor: