Jste zde

Okresní přebor - muži 2019/20

Tabulka po  . kole

    zápasů 3:0(1) 3:2 2:3 (1)0:3 sety body
. Sokol Proseč 6 5 1     18:2 17
. Spartak Slatiňany A 5 3   1 1 11:7 10
. TJ Jiskra H. Městec 6 4     2 12:9 12
. Spartak Slatiňany B 6   1   5 4:17 2
. TJ Sokol Včelákov 5 2 1   2 10:8 8
. Sokol Nasavrky 6 1   3 2 11:15 6
. Sokol Zaječice 6 1 1   4 7:15 5
Výsledky prosím hlaste SMS na telefon 603 569 605 nebo na e-mail lubos@jenicek.net - děkuji

 

Rozlosování a výsledky

PODZIM 2019      
1. kolo 30.08.2019 Slatiňany A - H. Městec (Truhelka) 3 : 0
  Nasavrky - Slatiňany B (Pavlíček) 2 : 3
  Zaječice - Včelákov (Havlisová) 0 : 3
2. kolo 06.09.2019 Proseč - Nasavrky (Stoklasa) 3 : 2
  Včelákov - Slatiňany A (Truhelka) odloženo
  Slatiňany B - Zaječice (Cisař) 1 : 3
3. kolo 13.09.2019 H. Městec - Včelákov (Říha) 3 : 1
  Zaječice - Proseč (Havlisová) 0 : 3
  Slatiňany A - Slatiňany B (Truhelka) 3 : 0
4. kolo 20.09.2019 Nasavrky - Zaječice (Pavlíček) 3 : 0
  Slatiňany B - H. Městec (Truhelka) 0 : 3
  Proseč - Slatiňany A (Stoklasa) 3 : 0
5. kolo 27.09.2019 Včelákov - Slatiňany B (Truhelka) 3 : 0
  Slatiňany A - Nasavrky (Havlisová) 3 : 1
  H. Městec - Proseč (Říha) 0 : 3
6. kolo 04.10.2019 Zaječice - Slatiňany A (Truhelka) 3 : 2
  Proseč - Včelákov (Stoklasa) 3 : 0
  Nasavrky - H. Městec (Pavlíček) 1 : 3
7. kolo 11.10.2019 Slatiňany B - Proseč (Havlisová) 0 : 3
  H. Městec - Zaječice (Truhelka) 3 : 1
  Včelákov - Nasavrky (Říha) 3 : 2
JARO 2020      
8. kolo 15.05.2020 H. Městec - Slatiňany A (Pavlíček)  
  Slatiňany B - Nasavrky (Havlisová)  
  Včelákov - Zaječice (Truhelka)  
9. kolo 22.05.2020 Nasavrky - Proseč (Zíma)  
  Slatiňany A - Včelákov (Truhelka)  
  Zaječice - Slatiňany B (Havlisová)  
10. kolo 29.05.2020 Včelákov- H. Městec (Říha)  
  Proseč - Zaječice (Stoklasa)  
  Slatiňany B - Slatiňany A (Truhelka)  
11. kolo 05.06.2020 Zaječice - Nasavrky (Truhelka)  
  H. Městec - Slatiňany B (Císař)  
  Slatiňany A - Proseč (Pavlíček)  
12. kolo 12.06.2020 Slatiňany B - Včelákov (Havlisová)  
  Nasavrky - Slatiňany A (Truhelka)  
  Proseč - H. Městec (Stoklasa)  
13. kolo 19.06.2020 Slatiňany A - Zaječice (Pavlíček)  
  Včelákov - Proseč (Říha)  
  H. Městec - Nasavrky (Císař)  
14. kolo 26.06.2020 Proseč - Slatiňany B (Stoklasa)  
  Zaječice - H. Městec (Havlisová)  
  Nasavrky - Včelákov (Říha)  

 

Začátky utkání  1-5 kolo     17:00 hodin

                         6-7 kolo     16:30 hodin

                         8-14 kolo   17:00 hodin

Přebor: