Jste zde

Okresní přebor - muži 2009/10

Tabulka konečná

1. Proseč 15 13 2
43:13 28
2. Heřmanův Městec 15 12 3
40:26 27
3. Včelákov
15 8 7
35:32 23
4. Sokol Nasavrky 15 7 8
31:32 22
5. Sokol Zaječice 15 4 11
23:38 19
6. Bramac Chrudim 15 1 14
12:43 16
Výsledky prosím hlaste SMS na telefon 603 569 605 nebo na e-mail lubos@jenicek.net - děkuji

Rozlosování a výsledky

PODZIM 2009

 

1. kolo 28.08.2009

H.Městec - Chrudim Olexal 17.00 hod. 3:0
Proseč - Nasavrky Pavlíček " 3:1
Zaječice - Včelákov Freiberg " 2:3

2. kolo 04.09.2009

Chrudim - Včelákov Havlisová 17.00 hod 1:3
Nasavrky - Zaječice Kociánová " 3:2
H.Městec - Proseč Šantrůček " 3:2

3. kolo 11.09.2009

Proseč - Chrudim Pavlíček 17.00 hod. 3:0
Zaječice - H.Městec Freiberg
" 2:3
Včelákov - Nasavrky Musil
" 3:1

4. kolo 18.09.2009

Chrudim- Nasavrky Havlisová 17.00 hod. 1:3
H.Městec - Včelákov Olexa
" 3:2
Proseč - Zaječice Vobejda
" 3:0

5. kolo 25.09.2009

Zaječice - Chrudim Havlisová 17.00 hod. 1:3
Včelákov - Proseč Pavlíček
" 0:3
Nasavrky - H.Městec Šantrůček " 3:2

6. kolo 02.10.2009

Chrudim - H.Městec Musil
16.30 hod. 2:3
Nasavrky - Proseč Kociánová
" 0:3
Včelákov - Zaječice Šantrůček " 3:0

7. kolo 09.10.2009

Včelákov -Chrudim Freiberg 16.30 hod. 3:1
Zaječice - Nasavrky Havlisová "
0:3
Proseč - H.Městec Vobejda
" 3:0

JARO 2010

8. kolo 30.4.2010

Chrudim- Proseč Havlisová 17.00 hod.  0:3
H.Městec - Zaječice Truhelka "  3:1
Nasavrky - Včelákov Šantrůček "  3:2

9.kolo 7.5.2010

Nasavrky - Chrudim Kociánová
17.00 hod  3:1
Včelákov - H.Městec Freiberg
"  1:3
Zaječice - Proseč Musil
"  0:3

10.kolo 14.5.2010

Chrudim - Zaječice Havlisová
17.00 hod.  0:3
Proseč - Včelákov Pavlíček "  3:2
H.Městec - Nasavrky Olexa "  3:1

11.kolo  21.5.2010

H.Městec - Chrudim  Musil
17.00 hod.  3:0
Proseč - Nasavrky Pavlíček
"  3:1
Zaječice - Včelákov Truhelka
"  3:2

12.kolo  28.5.2010

Chrudim - Včelákov Kociánová
17.00 hod.  2:3
Nasavrky - Zaječice Šantrůček "  2:3
H.Městec - Proseč Musil "  2:3

13.kolo 4.6.2010

Proseč - Chrudim Šantrůček 17.00 hod.  3:0
Zaječice - H.Městec Freiberg
"  2:3
Včelákov - Nasavrky Pavlíček
"  3:2

14.kolo 11.6.2010

Chrudim - Nasavrky Havlisová
17.00 hod.  0:3
H.Městec - Včelákov Olexa "
 3:2
Proseč -Zaječice Freiberg "  3:1

15.kolo  18.6.2010

Zaječice - Chrudim Kociánová
17.00 hod.  3:1
Včelákov - Proseč Pavlíček "
 3:2
Nasavrky - H.Městec Truhelka "  2:3
Přebor: